środa, 23 lipca 2014

Lektury idealne na leniwe wakacyjne poranki

W dzisiejszym poście chciałabym podzielić się z Wami moimi planami dotyczącymi książek, które chciałabym przeczytać w te wakacje. Wybrałam parę pozycji obowiązkowych, które uzupełniać będę najpewniej spontanicznymi wyborami :)

1. Stephen King - "Pan Mercedes" - jak wiadomo Stephen King jest niekwestionowanym mistrzem grozy i thrillerów- zobaczę jak wyszło mu tym razem.

2. Helen Fielding - "Szalejąc za facetem" - kolejna część przygód Bridget Jones. Czytałam poprzednie dwie powieści i były naprawdę bardzo zabawne. Ciekawe, czy nie będę rozczarowana kolejną częścią...

3. Jo Nesbo - "Syn" - w wakacje najlepiej czyta mi się kryminały, dlatego tej nowości również nie mogło zabraknąć.

4. Jordan Belfort - "Polowanie na Wilka z Wall Street" - kolejna część biografii amerykańskiego brokera, którego przygodami, sukcesami i porażkami można by było obdzielić parę osób. Pierwsza część miała w sobie trochę z brukowca, ale ten brudek nadawał jej tylko uroku. Ciekawe, czy Wilk pozostał Wilkiem...?
(Polecam zakup e-booka na Virtualo- teraz jest promocja i kosztuje tylko 18,90:))

5. Michelle Cohen Corasanti - "Drzewo migdałowe" - w prasie znalazłam wiele pozytywnych opinii na temat tej powieści i postanowiłam je zweryfikować.

6. Laura Griffin -  "Nie do wykrycia" - kryminał i do tego niezbyt ambitny, ale skoro już zaczęłam czytać, to skończę. A co mi tam.

7. Franz Kafka - "Zamek"- w ramach nadrabiania zaległości z lat poprzednich. Poza tym  - zostałam zainspirowana lekcjami z "Rule of Law" w ramach wakacyjnej szkoły prawa porównawczego ;).

Jakie są Wasze książkowe plany na wakacje? A może przeczytaliście już coś godnego polecenia?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz